Darmowy Wielokrotny Autoresponder

Zarejestruj się za darmo Darmowy kurs e-mailowy

Jakie narzędzie jest najważniejsze w e-biznesie?

Jeśli myślisz, że będę pisał o stronach www, to jesteś w błędzie.

Za chwilę, bez owijania w bawełne, wyjawię Ci sekret, o którym wie kilka procent ludzi zajmujących się e-biznesem. Za moment poznasz sekret, którego potencjał dobrze rozumie mniej niż 10% z tych kilku procent, którzy sekret znają. W następnym akapicie poznasz sekret mojego sukcesu w Internecie.

Najważniejszym, ważniejszym od strony www, narzędziem e-biznesu jest wielokrotny autoresponder (definicjaPomoc). Nie newsletter, nie e-zin, ale wielokrotny autoresponder. Nie ma drugiego narzędzia, które potrafi w pełni automatycznie i tak skutecznie przekazać klientowi tak wiele informacji.

Strona www ma tę wadę...

Strona www ma tę wadę, że jej przeczytanie w całości za jednym posiedzeniem to rzadkość, a regularne powroty by doczytać do końca to jednostkowe przypadki. Stąd rodzi się bezsensowne i szkodzące zyskom zamiłowanie dzisiejszych twórców stron www do ograniczania objętości zawartych na stronach informacji.

Wielokrotny autoresponder pozwala przekazać klientom dowolną ilość informacji za pomocą serii e-maili niosących znośną dla czytelników ilość treści. E-maile te są wysyłane automatycznie w zadanych odstępach czasu.

Newsletter ma tę wadę...

Newsletter lub e-zin ma tę wadę, że nowi czytelnicy nie otrzymują wcześniejszych numerów, które bardzo często nadal są aktualne. W rezultacie im dłużej wydajemy newsletter, tym mniej dowiedzą się nowi czytelnicy.

Pewnym rozwiązaniem jest archiwum. Jednak z 5 letniego doświadczenia w publikowaniu e-zinów i newsletterów wiem, że do archiwum zagląda tylko pewien procent nowych czytelników, a jeszcze mniej czyta archiwum w całości. Wadą archiwum jest również to, że część zawartych tam informacji może być niekatualna.

Wielokrotny autoresponder pozwala na automatyczne, cykliczne wysyłanie archiwalnych, lecz ciągle aktualnych, numerów newslettera nowym czytelnikom. Nowe numery mogą być wysyłane równolegle lub dopiero po otrzymaniu przez czytelnika całej serii z archiwum.

Lekarstwo na problem Internautów

Wielokrotny autoresponder jest lekarstwem na podstawowy problem Internautów - brak czasu.

Tylko od listopada 2003 do listopada 2004 średni czas trwania wizyty na polskich stronach www spadł o 27% (źródło: gemiusTraffic, Gemius). Internauci coraz mniej czasu spędzają na stronach www. Skanują je zamiast czytać. W rezultacie siła Twojego przekazu marketingowego słabnie w zastraszającym tempie.

Wielokrotny autoresponder jest lekarstwem na problem braku czasu, ponieważ:

  • dociera z informacją do skrzynki Internauty - Internauta nie musi sam szukać informacji i ustalać, od czego zacząć lekturę.

  • jednorazowo przekazuje ograniczoną, akceptowalną przez Internautę, partię materiału. Najlepiej około 500 słów.

  • poprzez odpowiednie ustawienie częstotliwości wysyłania e-maili, kontakt z Internautą jest ciągły, ale nie natarczywy. W ten sposób wzmacnia się relację i szansę na sprzedaż/ współpracę.

Jakby tego nie było mało, taką kolejkę e-maili wystarczy raz dobrze zdefiniować i od tego momentu wszystko dzieje się automatycznie. Dobrze zaplanowane serie potrafią poprawnie funkcjonować i przynosić zyski nawet przez kilka lat - wiem to z doświadczenia.

Sekret mojego sukcesu

Wielokrotny autoresponder to sekret mojego sukcesu w Internecie. Z tego narzędzia korzysta najlepszy partner mojego programu partnerskiego, który zarobił 2 razy więcej prowizji niż drugi najlepszy partner. Wielokrotnego autorespondera używa również większość gwiazd e-marketingu w USA i skuteczni e-biznesmeni z mojego otoczenia.

Z drugiej strony z wielokrotnych autoresponderów nie korzystają praktycznie żadne duże serwisy www w Polsce. Dlaczego? Albo ludzie z działów marketingu lub obsługującej ich agencji nie znają tego narzędzia, albo nie zależy im na wdrażaniu narzędzia, które automatyzuje znaczną część obsługi klienta, budowania z nim relacji oraz promocji i sprzedaży. W ten sposób pozbawiliby się zajęcia.

Najlepsze pomysły na wykorzystanie wielokrotnego autorespondera

W darmowym kursie e-mailowym:

Najlepsze pomysły
na wykorzystanie wielokrotnego autorespondera

... dowiesz się jak zbudowałem mój e-biznes za pomocą wielokrotnego autorespondera i jak Ty możesz zrobić to samo nie wydając ANI złotówki!

Zapisz się na darmowy kurs

Zapisałeś się na kurs? Czytaj dalej...

Zirytowany brakiem taniego, łatwego w obsłudze i przy tym porzadnego wielokrotnego autorespondera dla moich klientów, stworzyłem własny wielokrotny autoresponder - impleBOT.pl.

impleBOT to wielokrotny autoresponder i system do mailingów, darmowy przez pierwsze 90 dni. Darmowy i bez reklam do zastosowań komercyjnych i prywatnych, bez reklam i w pełni funkcjonalny.

impleBOT jest darmowy przez pierwsze 90 dni dla każdego, kto będzie na tyle rozumny by zechcieć używać tak potężnego narzędzia. Jest to usługa on-line - mogą więc korzystać z niego osoby, które nie znają się na programowaniu - nie trzeba nic instalować.

Dlaczego za darmo aż przez 90 dni i bez reklam? Kliknij na czerwone koła, to się dowiesz.

Jest tylko pytanie:

Czy jesteś w stanie pojąć ideę

automatycznej
sprzedaży, promocji, reklamy, obsługi i edukacji klienta
i wdrożyć w swoim e-biznesie wielokrotny autoresponder?

Odpowiedz sobie na to pytanie i zaraz potem załóż swoje testowe konto impleBOT. Do zobaczenia wśród użytkowników.
Piotr Majewski
Twórca impleBOT

Rejestracja

Testuj wielokrotny autoresponder za darmo przez 90 dni

Bez reklam | Za darmo